Witamy w naszej grupie.

Tutaj możesz zgłaszać pomysły, głosować na już istniejące propozycje lub dodawać komentarze.

Aby dodać pomysł, proszę naciśnij przycisk "Dodaj nowy pomysł" u góry bocznego paska nawigacyjnego. Zostaniesz zapytany o tytuł i kategorię pomysłu, który zgłaszasz. Będziesz także mógł dodać słowa kluczowe charakteryzujące Twój pomysł. Aby zagłosować na pomysł, kliknij po prostu na strzałki skierowane w górę lub w dół, umieszczone obok opisu pomysłu. Aby skomentować, kliknij na pole znajdujące się pod opisem pomysłu.

Jeśli chcesz zobaczysz wszystkie pomysły przypisane do konkretnego słowa kluczowego, możesz kliknąć na słowo lub wyrażenie umieszczone w chmurze tagów w bocznym pasku nawigacyjnym tuż pod nagłówkiem "O czym dyskutujemy". Możesz także przeglądać pomysły uporządkowane według Kategorii wybierając je z paska nawigacyjnego po prawej. Aby wrócić do tej strony, wybierz link Wszystkie pomysły.

Pomysł / feature

internetowa wersja mapy

Community Member kudos icon + Community member

uruchomienie przeglądania aptek, szpitali, policji i wydarzeń przez internet z linkami do instytucji. Przez internet może być widocznych np. więcej szpitali (nie tylko SORy).

W wersji internetowej mogła by być mapa zagrożeń - gdzie są najczęściej np. napady (dane statystyczne z programu).

Voting

2 votes
2 up votes
0 down votes
Ideate

Zgłoszenie błędu / Bug report

Praca, praca, praca

Community Member kudos icon + Community member
Zainstalowałam aplikację i w oczy rzuciło mi się, niestety, więcej błędów niż dobrych rozwiązań. Przede wszystkim początkowo nie działała mi lokalizacja komisariatów, aptek i szpitali – nie wiem, czy nie jest to jeszcze opracowane czy jest tu jakiś błąd. Jak już się pojawiły to zasłoniły cały świat, łącznie z tym jaka jest ich faktyczna lokalizacja – w skrócie – są dużo za duże. To jeśli chodzi o mapę.
Kolejnym problemem... more »

Voting

2 votes
2 up votes
0 down votes
Ideate

Pomysł / feature

Wykrywanie, czy użytkownik przebywa na terenie szpitala

Jeśli użytkownik przebywa dłuższy czas (np. wiele godzin, cały dzień) na terenie szpitala, komórka może automatycznie wysłać powiadomienie do wybranych osób wraz z podaniem lokalizacji użytkownika.
Przydatne, jeśli użytkownik był ofiarą wypadku, stracił przytomność i został przewieziony do szpitala nie rozpoznany (nie miał przy sobie dokumentów w momencie wypadku).
Zaoszczędza to rodzinie i przyjaciołom czas na szukanie... more »

Voting

1 vote
1 up votes
0 down votes
Ideate

Pomysł / feature

Alarm uruchamiany z opóźnieniem czasowym

Użytkownik mógłby ustawić alarm (wysłanie powiadomienia o zagrożeniu i wykonanie ewentualnie innych czynności), który uruchomi się automatycznie, jeśli użytkownik go nie anuluje.
Przydatne, jeśli użytkownik czuje się zagrożony (np. przebywa w niebezpiecznym miejscu, podróżuje o później godzinie) i nie jest pewny, czy zdąży uruchomić alarm, np. gdy zostanie napadnięty (to m.in. alternatywa dla osób nie posiadających sprzętowego... more »

Voting

1 vote
1 up votes
0 down votes
Ideate

Pomysł / feature

Możliwość wysyłania dowolnego powiadomienia

Użytkownik powinien mieć możliwość wysłania także dowolnego powiadomienia widocznego dla społeczności, nie tylko tych zdefiniowanych. Obie funkcje - zdefiniowane wcześniej powiadomienie wysyłane do wybranych osób i/lub społeczności oraz powiadomienie dowolne wpisywane w danym momencie i widoczne dla społeczności - powinny istnieć niezależnie obok siebie.

Voting

1 vote
1 up votes
0 down votes
Ideate