Zgłoszenie błędu / Bug report

Praca, praca, praca

Community Member kudos icon + Community member
Zainstalowałam aplikację i w oczy rzuciło mi się, niestety, więcej błędów niż dobrych rozwiązań. Przede wszystkim początkowo nie działała mi lokalizacja komisariatów, aptek i szpitali – nie wiem, czy nie jest to jeszcze opracowane czy jest tu jakiś błąd. Jak już się pojawiły to zasłoniły cały świat, łącznie z tym jaka jest ich faktyczna lokalizacja – w skrócie – są dużo za duże. To jeśli chodzi o mapę.
Kolejnym problemem... more »

Voting

2 votes
2 up votes
0 down votes
Ideate

Pomysł / feature

Możliwość wysyłania dowolnego powiadomienia

Użytkownik powinien mieć możliwość wysłania także dowolnego powiadomienia widocznego dla społeczności, nie tylko tych zdefiniowanych. Obie funkcje - zdefiniowane wcześniej powiadomienie wysyłane do wybranych osób i/lub społeczności oraz powiadomienie dowolne wpisywane w danym momencie i widoczne dla społeczności - powinny istnieć niezależnie obok siebie.

Voting

1 vote
1 up votes
0 down votes
Ideate

Pomysł / feature

internetowa wersja mapy

Community Member kudos icon + Community member

uruchomienie przeglądania aptek, szpitali, policji i wydarzeń przez internet z linkami do instytucji. Przez internet może być widocznych np. więcej szpitali (nie tylko SORy).

W wersji internetowej mogła by być mapa zagrożeń - gdzie są najczęściej np. napady (dane statystyczne z programu).

Voting

2 votes
2 up votes
0 down votes
Ideate

Pomysł / feature

Alarm uruchamiany z opóźnieniem czasowym

Użytkownik mógłby ustawić alarm (wysłanie powiadomienia o zagrożeniu i wykonanie ewentualnie innych czynności), który uruchomi się automatycznie, jeśli użytkownik go nie anuluje.
Przydatne, jeśli użytkownik czuje się zagrożony (np. przebywa w niebezpiecznym miejscu, podróżuje o później godzinie) i nie jest pewny, czy zdąży uruchomić alarm, np. gdy zostanie napadnięty (to m.in. alternatywa dla osób nie posiadających sprzętowego... more »

Voting

1 vote
1 up votes
0 down votes
Ideate

Pomysł / feature

Wykrywanie, czy użytkownik przebywa na terenie szpitala

Jeśli użytkownik przebywa dłuższy czas (np. wiele godzin, cały dzień) na terenie szpitala, komórka może automatycznie wysłać powiadomienie do wybranych osób wraz z podaniem lokalizacji użytkownika.
Przydatne, jeśli użytkownik był ofiarą wypadku, stracił przytomność i został przewieziony do szpitala nie rozpoznany (nie miał przy sobie dokumentów w momencie wypadku).
Zaoszczędza to rodzinie i przyjaciołom czas na szukanie... more »

Voting

1 vote
1 up votes
0 down votes
Ideate