Zgłoszenie błędu / Bug report

Praca, praca, praca

Community Member kudos icon + Community member

Zainstalowałam aplikację i w oczy rzuciło mi się, niestety, więcej błędów niż dobrych rozwiązań. Przede wszystkim początkowo nie działała mi lokalizacja komisariatów, aptek i szpitali – nie wiem, czy nie jest to jeszcze opracowane czy jest tu jakiś błąd. Jak już się pojawiły to zasłoniły cały świat, łącznie z tym jaka jest ich faktyczna lokalizacja – w skrócie – są dużo za duże. To jeśli chodzi o mapę.

Kolejnym problemem jest kreator, który w zasadzie nie działa. Pyta mnie on o treść wiadomości, której nigdzie nie mogę wpisać. Dodatkowo – treść kreatora i treść ustawień znacznie się różni, nie wiem, które spośród tych danych aplikacja faktycznie zapisuje. Mówię o ustawieniach, bo skoro kreator mi nie pomógł to tam się właśnie udałam. Uzupełniłam profil użytkownika, jednak się on zresetował przy cofnięciu się do mapy, tak samo jak uzupełnione dane dot. głównej kategorii zagrożenia.

Widget jest ogromny i muszę mieć osobną stronę pulpitu aby go umieścić. Byłoby to do przeżycia, gdyby takowy w ogóle zadziałał – sprawdziłam – wprowadzony przeze mnie kontakt do powiadomień sms nic nie dostał, a na ekranie nie wyświetliło się żadne powiadomienie, a w punkcie kulminacyjnym aplikacja po prostu siadła – „została wstrzymana”.

Cenię pomysł na aplikację, jednak wymaga ona jeszcze ogromu poświęconego czasu. Dotyczy to zarówno jej działania, jak i przejrzystości i prostoty obsługi. Trudno się połapać co, gdzie i jak. Trzymam kciuki aby aplikacja została dopracowana i wykorzystała cały swój potencjał.

Tags

Voting

2 votes
2 up votes
0 down votes
Ideate
Idea No. 10